Čo deti absolvujú

ChaChaLandský deň sa začína budíčkom a ľahkou rozcvičkou. Dopoludnia sa deti venujú záujmovej činnosti v krúžku, ktorý si vyberú podľa svojho uváženia na začiatku tábora (informácie o krúžkoch nájdete v sekcii „Krúžky“).

Energiu, ktorú deti zo seba vybijú počas krúžkov, doplnia chutným obedom a následným odpočinkom. ChaChaLandské popoludnia sú venované pohybovým aktivitám, športu, pobytu v prírode, kúpaniu, slneniu, tímovým súťažiam či príprave na večerný program.

Po večeri čaká ChaChaLanďákov nástup, na ktorom sa vyhodnotia aktivity daného dňa a deti sa dozvedajú všetky organizačné informácie. Deň sa končí večerným programom, ktorý deti dostatočne vyčerpá natoľko, aby spokojne zaspali a „dobili baterky“ na ďalší deň.

1. turnus /1. dvojturnus /trojturnus
1. deň, pondelok 1. júl
Leto je tu a ChaChaLand 2019 High Five štartuje prvým z troch turnusov v novom krásnom prostredí Hotela Royal. Po niekoľkomesačných prípravách oslávime príchod detí. Takmer 200 usmiatych tvárí zadeľujeme do oddielov. Nad každým z nich drží ochrannú ruku oddielový vedúci. Rozdeľovanie sa začína od najmenších detí a pri ubytovaní zohľadňujeme individuálne požiadavky detí.
zavrieť

Zabudnime na školské povinnosti. Každého na úvod poteší pravá zoznamovacia diskotéka. Pre nových ChaChaLanďákov ponúka táto tanečná zábava ideálnu príležitosť nadviazať kontakty a spoznať sa s ostatnými deťmi a animátormi, skúsenejším ChaChaLanďákom zase dáva priestor na predebatovanie noviniek s kamarátmi.

Profesionálne svetelné efekty dostanú každého, kvalitná hudobná produkcia zapríčiní prepotené tričká všetkých hneď na úvod 19-dňového víru nezabudnuteľnej zábavy. K tomu všetkému obľúbené, veselé súťaže na zoznámenie sa s možnosťou vyhrať prvé hutery, ale napríklad aj VIP vstupenky na Superstarovskú VIP After Party. Vstúpte do najuznávanejšieho tanečného klubu v širokom okolí, ktorý sa postará o začiatok ChaChaLandu!

zavrieť
2. deň, utorok 2. júl
Nové prostredie ponúka nové možnosti, a preto je potrebné sa s okolím aj zoznámiť. Jednotlivé oddiely spoločne so svojimi vedúcimi sa prejdú a zahrajú v prírode a okolí hotela, aby sa nikto nikdy nestratil a vždy našiel cestu späť. Čarovná príroda pod Veporskými vrchmi je tým pravým miestom na letný relax.
zavrieť
Tento zábavno-súťažný formát mal premiéru minulý rok a pre veľký úspech sme ho zaradili do programu aj tento rok. Opäť nielen šikovnosť, pozornosť a vedomosti budú dôležité. Niekedy sa v živote dejú chyby, na základe ktorých sa učíme robiť veci lepšie. Neočakávané omyly môžu priniesť zvrat aj prekvapenia. Možno robiť chyby nebude na konci až také zlé. Budeme vás držať v napätí až do poslednej chvíle, kedy sa dozviete čo bude tento rok tým „UNEXPECTED“ prvkom... Chýbať nebude koleso šťastia, ktoré môže poriadne zamiešať karty!
zavrieť
3. deň, streda 3. júl
Jedinečná príležitosť zarobiť si cenné ChaChaLandské hutery v súťažných hrách. Aj tentoraz sme si pre ChaChaLanďákov pripravili rôzne veselé úlohy. Zasúťažiť si môže prakticky každý, nemusí ísť pritom vždy iba o športovú zdatnosť či veľkú silu. Dôležité je, že každá úloha spozná víťaza, a tak ChaChaLandská banka garantuje vopred bohatý príspevok na vyplácanie výhier vrátane VIP a Backstage vstupeniek na VIP Afterparty!
zavrieť
Stálica v našom programovom repertoári. Šou, ktorá poodhalí tajomstvo módy! Ide o veľký ChaChaLandský program, z ktorého vám ChaCha TV takisto sprostredkuje živý prenos. Tu majú ChaChaLanďáci možnosť vidieť profi aparatúru, osvetlenie a animátorov v plnom nasadení. Modely si vytvárajú všetci prihlásení súťažiaci za pomoci krúžkov a animátorov v snahe zaujať ostatných v publiku, ale i odbornú porotu. Samozrejme, radi uvidíme aj tie najlepšie kúsky z vášho šatníka, tak si ich nezabudnite pribaliť. Nablýskaný večer plný extravagantných módnych kreácií sa blíži, nechajte sa inšpirovať!
zavrieť
4. deň, štvrtok 4. júl

Máte z niečoho strach? Vo Fear Factore budú mať najväčšiu šancu na úspech len tí najodvážnejší. Obľúbená televízna šou má svoje miesto v ChaChaLande v prvom turnuse. Kto nepremôže vlastný strach, nemôže pomýšľať na úspech. Prekonať samých seba a prísť až do cieľa, ktorý je poriadne ďaleko, to sú náročné úlohy, v ktorých nemusia uspieť zďaleka všetci.

Faktor strachu je tu pre tých, ktorí sa neboja riskovať a za výnimočnú odvahu očakávajú nadštandardnú odmenu. Bojíte sa výšok, čo všetko ste schopní zjesť, neprekáža vám veľa vody a aký máte vzťah k hmyzu a plazom? Pripravte sa dôkladne, nikdy neviete, čím všetkým si budete musieť prejsť v tejto súťaži!

zavrieť
V každom poriadnom tábore musí byť predsa poriadny táborák! Ten náš je ešte obohatený o táborovú poštu. Deti počas dňa vhadzujú do pripravenej schránky svoje odkazy a želania k neradosti tých, ktorým sú adresované. Pri táboráku totiž nie je dovolené nič odmietnuť. Zábava nemá hraníc a trvá v závislosti od toho, koľko dreva pripravia Prírodovedný a Športový krúžok, ktoré postavia hranicu na táborák ešte v priebehu dňa. Program moderujú dvaja vedúci a dĺžka zábavy závisí okrem množstva dreva aj od počtu vašich odkazov a kreativity. A možno si pre vás pripravíme aj nejaké to chutné prekvapenie.
zavrieť
5. deň, piatok 5. júl
Rozmanitá príroda okolia lyžiarskeho strediska Látky – Prašivá otvára more možností. Stačí zbaliť ruksak a vybrať sa do okolia, kde vás neotravujú autá, počítače a žiaden zhon. Relax na alternatívny štýl na slnkom zaliatej, voňavej lúke, z ktorej cesty vedú do Veporských vrchov.
zavrieť
Prekonávať samého seba musia ChaChaLaďáci počas 19 dní nabitých programom. Pri Challenge Accepted!, teda v slovenskom preklade Prijatá výzva, tomu nebude inak. Z výhry sa budú môcť tešiť len tí, ktorí zvládnu nepríjemnú úlohu a dokážu svoju odvahu pred celým ChaChaLandským publikom. Jeden z osvedčených ChaChaLandských formátov zahŕňa niekoľko prekvapení, šancu vyhrať budú mať aj deti v publiku a k slovu sa za istých okolností dostanú aj animátori v úlohe žolíkov. Tento rok si Andrej pripravil opäť zaujímavé úlohy, ktoré okúsia podaktorí z vás. Tak dajte na to päť!
zavrieť
6. deň, sobota 6. júl
Posledné poobedie prvého turnusu je vyhradené pre trochu „hazardu“. Vstúpte do sveta známeho Casina Royal, kde stávky a výhry sú na každom kroku. Jedinečná príležitosť pre všetkých minúť svoje nasporené hutery a vložiť ich do hier. V prípade výhry získavate body, ktoré môžete sčítavať. Banka ChaChaLandská pripraví množstvo hodnotných cien a cenových balíčkov, ktoré si môžete vyzdvihnúť ihneď, ako dosiahnete príslušnú bodovú úroveň. Tak hutery na stôl a poďme hrať!
zavrieť

Highlight prvého turnusu. Obľúbená šou, kde sa ChaChaLanďáci menia na profesionálnych spevákov. Spievajú pri tom skladby našich i zahraničných interpretov, ktoré si mnohí z nich nacvičujú už dlho pred samotným vystúpením v ChaChaLande. Naučiť sa text piesne je ten najmenší problém, postaviť sa však pred ChaChaLandské publikum a porotu vyžaduje dlhšiu svedomitú prípravu i dokonalú súhru pri nacvičovaní celého vystúpenia.

Program obohatený dokrútkami z exteriérov sa pripravuje a so spevákmi nacvičuje niekoľko dní vopred pod vedením profesionálnych hudobníkov a choreografov, všetkým spevákom sú k dispozícii maskéri, stylisti, hudobný dramaturg a celý zvyšok štábu v snahe ponúknuť všetkým prítomným dokonalý umelecký zážitok, ktorý má byť vyvrcholením prvého turnusu a ktorý zaznamenávajú kamery ChaCha TV a naživo sledujú diváci na internete.

Na skvelé spevácke výkony nadväzuje VIP After Party s tanečnou zábavou a pre tých, ktorým sa v predchádzajúcich dňoch podarilo získať vstupenky oprávňujúce na vstup do Backstageu, aj s bohatým občerstvením a prístupom k účinkujúcim a známym tváram z našej poroty!

zavrieť
2. turnus /1. dvojturnus /2. dvojturnus /trojturnus
7. deň, nedeľa 7. júl
V jeden deň sa končí prvý turnus a zároveň sa začína druhý. Poobede privítame nové tváre detí, ktoré sa k nám pripájajú v druhej tretine tohtoročného ChaChaLandu. Porozprávame im, čo sme doteraz zažili a všetci sa navzájom zoznámime. Opäť vo veľmi krátkom čase nájdeme pre každého ubytovanie a miesto v jednom z oddielov.
zavrieť
Prvý večer druhého turnusu si poriadne pripravte svoje uši. Budete ich potrebovať. Po čase sa do ChaChaLandu vracia kvíz plný hudby a piesní v úplne novom šate! Spoznáte názov piesne podľa úvodných tónov? Viete doplniť text piesne? Ktorý interpret spieva práve túto pieseň? Nechajte sa prekvapiť, čo všetko sme pre vás v tento večer vymysleli. I keď spievať bude celé publikum, už teraz je isté, že výhru si odnesú iba tí najšikovnejší a pritom nemusia vedieť ani spievať.
zavrieť
8. deň, pondelok 8. júl
Ďalšou novinkou bude tento rok aj typický celodenný táborový výlet. Po tom, čo sa ráno rozdelíme do jednotlivých krúžkov, vyrazíme na cestu. Cieľ našej cesty je zahalený tajomstvom, putovanie však bude zábavné aj dobrodružné. Obedík si zabezpečíme cestou, takže hladní nebudeme. Spoznáme krásy prírody a dostane do formy naše nohy. Pripravíme ich aspoň na večerný program :)
zavrieť
Divoká tanečná akcia, kde neodznejú iba aktuálne hity, ale najmä skladby, ktoré masovo strhávajú všetkých ľudí na svete do tanca. Tento večer sa dievčatá a chlapci v pároch zúčastnia veľkej tanečnej súťaže, kde pôjde o ten najlepší výkon. Ostatní neostaneme sedieť. Naopak, pridáme sa k súťažiacim a odpálime tu najlepšiu tanečnú párty leta spolu. A to najlepšie? Pokiaľ nebude počasie proti, túto párty si urobíme pod hviezdnou oblohou!
zavrieť
9. deň, utorok 9. júl
ChaChaLanďáci majú v krvi aj športovanie a sami ste si ho do programovej skladby vypýtali viac. Preto sme tento rok zaradili medzi novinky niečo, na čo sa budú tešiť najmä chlapci, ale ani dievčatá neostanú bokom. Prvýkrát sa v ChaChaLande odohrá veľký futbalový turnaj o ChaChaLandský pohár majstrov. Zloženie jednotlivých družstiev si vytvoríme spoločne. Rozhodcov a komentátorov zabezpečíme. Odpískame toto popoludnie vo veľkom športovom štýle. Nech je všade počuť náš gooooooool!
zavrieť
Ďalšia z noviniek tohto leta. Bude to večer plný vzrušenia, napätia a výhier. Prvý program, ktorý sa bude odohrávať na dvoch miestach súčasne. V našom štúdiu, ale aj pri bazéne budú sedieť diváci a uvidia, čo sa odohráva na oboch miestach. Podarí sa súťažiacim správne odhadnúť, ako dopadnú v úlohách naši animátori a deti? Správny odhad vás priblíži k výhre. Zábava, ktorá zasiahne naozaj každého, sa bude prenášať z miestnosti do miestnosti. Kto si trúfne na úlohy na pódiu a v bazéne? A existuje aj cesta z jednej miestnosti do druhej? Nechajte sa prekvapiť!
zavrieť
10. deň, streda 10. júl
Čo by to bol za turnus, keby v ňom chýbal aj dobrodružný poobedný program? Stálym ChaChalanďákom isto niečo hovoria programy ako Fear Factor či Dobývanie pevnosti Boyard. V tomto prípade premiérovo uvádzame novinku Ostrov pirátov. Prinesie niekoľko zmien a prekvapení, na ktoré sme doteraz neboli zvyknutí. Nájsť mapu k pokladu a zvládnuť náročné úskalia, ktoré pripravili piráti v rámci návštevy ChaChaLandu, zvládnu iba tí najbystrejší a najšikovnejší. Pozor ale, aby vás pri tom piráti nezajali! Legendárny poklad pirátov čaká na konci. Komu sa podarí nájsť ho? Tak napnúť plachty a ideme!
zavrieť
Magický večer v ChaChaLandskej ponuke, ktorý prinesie galaprogram, aký nemá obdoby. Pripravte sa na nezameniteľnú atmosféru, profesionálne čísla a vystúpenia hostí. Vstúpte do ChaChaLandského kabaretu či televarieté, ktorý je domovom umenia a zohratých kúskov. Okrem talentovaných vystúpení detí privítame aj tento rok profesionálnych umelcov, ktorí nám svojim vystúpením vyrazia dych. Sledovať ich budete môcť z prvej rady VIP stolov s obsluhou.
zavrieť
11. deň, štvrtok 11. júl
Novinkou v tohtoročnom ChaChaLande je aj program inšpirovaný aktuálny názvom High Five. Program Najlepších 5 je rozdelený na dve časti a toto poobedie sa udeje práve jeho úvodná fáza. Podstatou bude hľadanie najlepších piatich... Konkrétne najlepších piatich chlapcov. A dievčatá, pozor, v tomto programe budete dôležitou súčasťou. Všetkých chlapcov čaká náročná dráha ChaChaRace, na ktorej potrápia svoje svaly, ale aj mozgy. Niektorí to možno vzdajú hneď na začiatku, niektorí možno skončia tesne pred cieľom. Dôležité však bude, že iba niekoľko z tých, ktorí skončia na popredných miestach, postúpi do večerného finále tohto programu, ktoré nás čaká na druhý deň. A tam už pôjde naozaj do tuhého.
zavrieť
Obľúbená nočná hra ChaChaLanďákov! Nebola to ľahké vlani a prechádzku ružovou záhradou nečakajte ani tentoraz. Phantom Manor bude ďalší diel putovania ChaChaLandským lesom pod rúškom noci, ktorý preverí vašu statočnosť a vieru vo vlastné schopnosti. Čo všetko počas prechádzky po strašidelnej usadlosti stretnete a ako sa s tým vyrovnáte, bude len na vás. V každom prípade – odvaha vám na tejto ceste nesmie chýbať.
zavrieť
12. deň, piatok 12. júl

Zvoľte si správne stanovište, objavte hru, ktorá vám najviac vyhovuje, a odneste si z Banky ChaChaLandskej niektorú zo skvelých cien! ChaChaLandský jarmok otvára možnosť hrať o lákavé výhry. Svet miničinností je hlavne o správnom premyslení si investovania nasporených hutier, nie všetky úlohy sú totiž rovnako náročné a takisto sa pri nich líši aj miera potrebného šťastia.

Jarmok je poslednou možnosťou pre ChaChaLanďákov, ktorých pobyt končí druhým turnusom, premeniť zarobené ChaChaLandské peniaze na hodnotné ceny, ktoré si vezmú domov a budú im pripomínať letné dni strávené v ChaChaLande. K výhram sa však dá dostať len jedným spôsobom – mať šťastie a byť šikovný.

zavrieť

A je tu očakávaný finálový večer, v ktorom si svoju silu, šikovnosť a vedomosti porovnajú chlapci, ktorí si finálovú nomináciu vybojovali v poobedných pretekoch ChaChaRace. Z nich v tento večer spoznáme najlepších 5. Prekvapivé úlohy, s ktorými sa musia popasovať, ale aj tréma isto zohrajú svoju rolu. Dôležité je ich zvládnuť, vytrvať a urobiť čo najlepší dojem. Hive Five chce totiž spoznať Najlepších 5. Tak čo, dievčatá? Ktorého vyberiete vy? A ktorý si získa obdiv našich divákov živého prenosu?

Na konci napínavého premiérového programu oslávime našich víťazov na skvelej Afterparty. Renomovaný DJ nenechá nikoho sedieť a pravá ChaChaLandská tancovačka chytí každého. S niektorými sa rozlúčime a na druhý deň odštartujeme posledný tretí turnus.

zavrieť
3. turnus /2. dvojturnus / trojturnus
13. deň, sobota 13. júl
Tak a je to tu. Posledný tretí turnus štartuje príchodom nových detí, ktoré sa zapoja do víru smiechu a zábavy. Privítame ich, ako sa patrí a radi sa s nimi zoznámime. Čaká nás ešte niekoľko dní super programu, tak nebudeme zdržovať a rozdelíme sa do oddielov.
zavrieť
Byť súčasťou skvelej súťaže a ešte sa pri tom zabávať a žúrovať, to je snáď sen každého. Najmä, keď ide o poriadne bohatú výhru. Zábavný večer si užijeme naozaj všetci, animátori aj deti. Tak prijmite naše pozvanie do ChaChaLandskej obývačky na skvelú súťažnú party. High Five prinesie opäť nejaké novinky aj v tomto programe, preto si ho nesmiete nechať ujsť.
zavrieť
14. deň, nedeľa 14. júl
Námetom tohto programu sa stala svetoznáma francúzska hra Pevnosť Boyard. Dejiskom však nie je stredoveká pevnosť, ale krásna príroda okolitých lesov. Na jednotlivých stanovištach vás čakajú nefalšované postavy známej predlohy. Neľahké hádanky, zozbierané kľúčiky a indície zavedú súťaže chtivé deti do cieľa – pevnosti plnej prekážok, ale aj vytúženého pokladu. High Five tento rok pripraví pre deti opäť náročné nástrahy. Toto si musíte zažiť na vlastnej koži!
zavrieť
Novinka tretieho turnusu. Večerný program, kde po druhý krát v tomto roku vzplanie oheň. Táborák prinesie so sebou aj ďalšie prekvapenia, ktoré sme ešte v ChaChaLande nemali. Zaujímavý program pri svetle veľkej vatry chytí každého. Podarí sa nám odhaliť prísne strážené Tajomstvo noci ChaChaLandskej?
zavrieť
15. deň, pondelok 15. júl
Široké možnosti ponúka aj samotný rozsiahly areál hotela Royal. Unikátna príroda v okolí ako stvorená na vychádzky, turistiku a iné aktivity láka aj v lete a patrí spolu s multifunkčným ihriskom k veľkým prednostiam objektu. Slnkom zaliate popoludnie plné športovania, hier alebo relaxovania.
zavrieť
ChaChaLand 2019 High Five s hrdosťou uvádza jeden z najobľúbenejších programov. Dosť bolo imitovania idolov v detskej izbe, ukážte nám svoj talent priamo na ChaChaLandskom pódiu! Súťažiacim produkcia pridelí náhodné klipy známych interpretov, pričom môže ísť aj o spevákov zosnulých či opačného pohlavia. Úlohou je nacvičiť si vystúpenie čo najpodobnejšie originálu, pričom do každého čísla môžu súťažiaci zapojiť aj viac účinkujúcich s cieľom ponúknuť čo najlepšiu šou, ktorá zaujme publikum. Hlasy z neho rozhodnú o tom, kto bude stáť na stupni víťazov. Povzbudzovať budú môcť aj rodičia a kamaráti prostredníctvom online prenosu ChaCha TV.
zavrieť
16. deň, utorok 16. júl
Táto súťaž opäť prinesie adrenalínové popoludnie, do ktorého sa budú môcť zapojiť všetci ChaChaLanďáci a pokúsiť sa postupnými krokmi prebojovať k odmene. Hoci jednotlivé úlohy vyžadujú zdatnosť, ochotu siahnuť na dno síl, ale najmä výkon vo dvojiciach, stratégia hry vie všetko ovplyvniť. Isté je však jedno – dajte si päť s kamarátom a ukážte čo je vo vás.
zavrieť
Prijmite pozvanie na kráľovskú záhradnú slávnosť. Môžete sa tešiť na párty pod holým nebom, na ktorej nebudú chýbať gastronomické špeciality od výmyslu sveta vrátane grilovaných špecialít, jedál exotických kuchýň, ako aj dezerty a miešané nápoje. V tento večer využijete už skôr získané Gastrotikety či Gastrotikety Bonus. Pohodovú atmosféru našej Garden party plnej chutí a vôní dopĺňa skvelá hudobná šou DJ-a a zábavné súťaže, ktoré uspokoja najmä veľkých hladošov a možno aj tých, ktorí sa vo večerných hodinách budú chcieť zahriať spevom či tancom.
zavrieť
17. deň, streda 17. júl
Jeden z obľúbených športových popoludňajších programov. Namiesto behu po lese alebo lúštenia hádaniek sa teraz ocitneme uprostred ihriska a zabojujeme v tímoch v klasickej vybíjanej. Nebudú chýbať komentátori ani fankluby. Ktorý tím detí sa prebojuje až do finále? Športovci, ukážte sa!
zavrieť

Najväčší, najveľkolepejší, najúspešnejší, najočakávanejší, ale aj najnáročnejší program. Súťaž o najšikovnejšie a najsympatickejšie dievča v ChaChaLande. Tento program sa pripravuje počas celého pobytu a scenár sa píše už o niekoľko týždňov skôr. Celý program je vždy ladený podľa určitej tematiky. Do frenetickej atmosféry ChaChaLandského večera prichádzajú moderátori, ktorí navnadia divákov na elegantný súboj dvanástich finalistiek o najcennejších titul v ChaChaLande.

Dievčatá počas večera postupne odkrývajú svoje schopnosti a talent. Každá pridáva aj niečo zo svojej výnimočnosti. Finalistky sa postupne predstavia v disciplíne playback, vo voľnej disciplíne, v prehliadke večerných šiat a zvládnuť musia aj náročné filozofické otázky poroty. Každá z nich nafotí profesionálny fotobook. Pre divákov si zároveň pripravia spoločné choreografie.

Okrem držiteľky titulu kráľovnej krásy v ChaChaLande v závere spoznáme meno Miss ChaCha InPress, ktorú volia čitatelia ChaChaLandského denníka a takisto meno Miss Internet, za ktorú môžu hlasovať návštevníci na webe ChaChaLand.sk. Inšpirujte sa vo fotogalérii. Minuloročné prvenstvo získala Kristína Koščíková! Diváci môžu sledovať online vysielanie, aby zistili, komu odovzdá korunku tento rok.

zavrieť
18. deň, štvrtok 18. júl
Na slávnostnej aukcii vydraží Banka ChaChaLandská všetky predmety, ktoré nestihla predať počas predošlých dní, nevenovala ich do súťaží, alebo ich skrátka nezhodnotila na žiadnej burze. Je to posledná šanca pre ChaChaLanďákov minúť nasporené hutery a premeniť ich na hodnotné darčeky. Ako už býva zvykom, na dražbe nechýbajú ani viaceré prekvapenia a je takmer isté, že sa v ponuke objaví aj posledné ChaChaLandské tričko!
zavrieť
Najlepšia zábava a zrejme aj zopár vzlykov na koniec. ChaChaLand si totiž zamiluje každý a zostane v jeho srdci navždy! Téma záverečnej diskotéky sú pyžamá. Nezabudnite si ich teda obliecť a pretancovať v nich celý večer. Sme zvedaví, v akých originálnych aj bežných outfitoch spávame. A aspoň máme istotu, že si pyžamá nezabudneme zbaliť. Žiaľ, na konci večera dostáva priestor siahodlhé lúčenie a spoločný kúpeľ v potoku sĺz, o ktorý sa postarajú mnohí ChaChaLanďáci, ktorým sa Zem smiechu a zábavy opúšťa veľmi ťažko!
zavrieť
19. deň, piatok 19. júl
ChaChaLand 2019 High Five sa oficiálne končí. Všetko si pobalíme, upraceme po sebe a sadneme do aut či autobusov a plní zážitkov odídeme domov... S ChaChaLandom v našich srdciach!
zavrieť

Program môže ovplyvniť počasie, zmeny sú vyhradené