ZÁBAVNÉ PROGRAMY
Úspech a sláva vo svetle reflektorov.
DOBRODRUŽSTVO A napätie
Adrenalínové popoludňajšie súťaže vonku.
LIVE TELEVÍZNE PRENOSY
Večerné programy z ChaChaLandu vysielame naživo.
POBYT V PODSKALÍ
Nádherná príroda na úpätí Súľovských skál
ZÁUJMOVÉ KRÚŽKY
Deti sa venujú tomu, čo ich zaujíma.
KVALITNÉ UBYTOVANIE
Komfortne zariadené 2- až 6-posteľové izby so sociálnym zariadením
VLASTNÝ BAZÉN
Pohoda a super oddych pri vode.
SME NAJLEPŠÍ
Nezabudnuteľné letné prázdniny jedine u nás!
NAŠA MISIA
Cieľom nie je deti naučiť, ale zaujať.

Toto leto bude „SURPRISE“.

Najlepšie letné prázdniny? Jedine v ChaChaLande 2018! Doprajte deťom nezabudnuteľné dobrodružstvo na pôde Zeme smiechu a zábavy, odkiaľ sa každoročne domov vracajú desiatky spokojných ChaChaLanďákov. Aj tentoraz chystáme pre vyše 200 detí v každom turnuse originálnu zábavu s nadupanými programami, ktoré poznajú z televízie aj vlastnými úspešnými formátmi. Vďaka vysielaniu detskej táborovej televízii ChaCha TV a jej živým prenosom si počínanie detí v šou a súťažiach môžu rodičia či kamaráti pozrieť z pohodlia domova. A keďže tohtoročný ChaChaLand nesie názov SURPRISE, chýbať nebude množstvo prekvapení. No a tie má predsa každý rád!

ChaChaLand je jedinečný a podľa slov detí aj najlepší tábor široko-ďaleko s viac ako 25-ročnou tradíciou. Máme vlastný čas i vlastnú menu. Kultúrno-spoločenské zameranie umožňuje ChaChaLanďákom prezentovať a rozvíjať ich talent. U nás zažijú množstvo programov, inšpirovaných obľúbenými televíznymi reláciami. No a kto by nechcel stáť v žiare reflektorov a užívať si slávu hviezd z obrazovky? ChaChaLanďáci si vychutnajú atmosféru nablýskaných večerných podujatí, ktoré sa konajú v našej hlavnej sále s profesionálnym technickým vybavením, pod dohľadom zvukovej a svetelnej réžie, režisérov, dramaturgov, scénografov, choreografov a ďalších profesionálov.

...

Nekončiaca zábava od rána do večera! Pre deti je v ChaChaLande pripravená bohatá programová nádielka. V rámci nej môžu ukázať svoje schopnosti, ale aj naučiť sa niečo nové v krúžkoch či užiť si napätie pri súťažení. Každý deň je u nás originálny a ChaChaLanďáci si za 17 dní (v prípade výberu jedného turnus 9 dní) odnesú kopu zážitkov. Tradične nechýbajú programy ako ChaChaLand hľadá Superstar s celebritným večierkom VIP After Party, Miss ChaChaLand, Fear Factor, Dobývanie pevnosti Boyard, Sing Sync, módna prehliadka Secret of Fashion, nočná hra Phantom Manor, zábavný večer s gastronomickými špecialitami Garden Party, Challenge Accepted! a mnohé ďalšie!

...

Celé dianie v ChaChaLande mapuje naša detská táborová televízia ChaCha TV, ktorá počas rekreácie vysiela cez internet naživo. Šikovnosť ChaChaLanďákov a ich vystúpenia v programoch si tak rodičia či kamaráti môžu pozrieť v priamom prenose, teda v reálnom čase! Vďaka usilovnej práci redaktorov ChaCha TV navyše vzniká ucelený zostrih z tábora, vďaka ktorému majú ChaChaLanďáci všetky spomienky z tábora v podobe záznamu programov, TV spravodajstva, publicistických relácií približujúcich život v ChaChaLande dostupné online. Miesta redaktorov, moderátorov a technikov v ChaCha TV zastávajú deti, vedené tímom s dlhoročnými skúsenosťami z televíznej brandže.

...