Čo deti absolvujú

ChaChaLandský deň sa v zime začína výbornými raňajkami formou švédskych stolov. Oproti letu sa vynecháva rozcvička, čo iste veľa detí poteší. Aby nám však pohyb nechýbal, hneď dopoludnia sa deti zúčastňujú pripravených programov, ktoré sa konajú vonku, v krásnom areáli hotela.

Energiu, ktorú deti zo seba vybijú počas dopoludnia, doplnia chutným obedom a následným odpočinkom. ChaChaLandské popoludnia sú venované zaujímavým zábavno-súťažným programom, ktoré sú jedinečné tým, že sa konajú iba počas silvestrovského ChaChaLandu.

Po večeri čaká ChaChaLanďákov denné finále celotáborovej súťaže 7 Days To Win. Viac o pravidlách tejto súťaže sa dozviete v sekcii „7 DAYS TO WIN“. Deň sa končí večerným programom, ktorý deti dostatočne vyčerpá natoľko, aby spokojne zaspali a „dobili baterky“ na ďalší deň.

1. deň, štvrtok 27. december
2. deň, piatok 28. december
3. deň, sobota 29. december
4. deň, nedeľa 30. december
5. deň, pondelok 31. december
Toto poobedie sa bude niesť v znamení príprav na najočakávanejšiu udalosť. Ako bude prebiehať rozlúčka zo starým rokom záleží od nás všetkých. Čím viac toho spoločne vymyslíme, tým to bude zábavnejšie.
zavrieť
6. deň, utorok 1. január
7. deň, streda 2. január
Tak ako sme prišli, musíme aj odísť. Všetko si pobalíme, po sebe poupratujeme a na nič nezabudneme.
zavrieť
ChaChaLand Silvester 2018 končí. Neostáva nám nič iné iba sa rozlúčiť a možno si aj poplačeme. S krásnymi spomienkami a plní zážitkov však vykročíme do nového roka 2019. A nezabudnite, že sa vidíme v lete :)
zavrieť