Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

Viac dní ChaChaLandu znamená, pochopiteľne, aj viac dní super zábavy s kamarátmi a našimi animátormi! V lete nebudú chýbať všetky obľúbené programy, ktoré sme opäť doplnili o množstvo noviniek. 

V ChaChaLande 2019 High Five v novom stredisku Royal sa môžete tešiť až na tri turnusy a teda ešte viac zábavy. Noviniek máme požehnane, prvou z nich bude večerná šou Najlepších 5, ktorú sme ako prvú predstavili už počas ChaChaSilvestra. 

V novom programe dostanú priestor chlapci, aby ukázali, čo je v nich a zabojovali o priazeň publika. Tento formát ich dostatočne preverí po každej stránke, hľadať budeme tých najvšestrannejších a najšikovnejších, samozrejme na prvom mieste bude pri tom zábava. S najlepšou päticou sa zabavíme aj na následnej High Five Party. 

K novinke sa viaže aj nominačná popoludňajšia súťaž vonku s názvom Najlepších 5 – ChaChaRace. „V nej čaká na chlapcov náročná výzva – zdolať našu trať plnú nástrah a dostať sa do užšieho výberu, ktorý bude môcť zabojovať vo večernej šou na druhý deň,“ hovorí programový riaditeľ Andrej. 

NOVINKA V BAZÉNE, HUDOBNÝ KVÍZ AJ EXPEDÍCIA

Ďalšou novinkou je zábavno-súťažná šou WinInPoolShow, ktorá bude historicky prvým programom v ChaChaLande, odohrávajúcim sa naraz na dvoch miestach. Ako názov napovedá, dôležitú úlohu v hre zohrá bazén, ale je možné, že o víťazoch sa rozhodne napokon mimo neho. 

Zábavné večerné šou posilní ďalšia novinka Music Quiz, ktorá poteší všetkých fanúšikov známych slovenských aj zahraničných pesničiek. „Pripravte si uši aj hlasivky, v tejto šou si spolu zaspievame a tí najväčší znalci súčasnej hudobnej produkcie si odnesú aj ceny,“ načrtol Andrej.  

Pozrite si celý program ChaChaLandu 2019 High Five!

Skrátka neobídu ani priaznivci tanca a letných hitov. Dirty Dancing Ball prinesie inovovanú súťaž párov, ktoré si to rozdajú v súboji na tanečnom parkete až do posledného zvyšku síl. 

Táborový oheň tentoraz v ChaChaLande využijeme viackrát. Pridaným večerom pod hviezdnou oblohou je ďalšia novinka Tajomstvo Noci ChaChaLandskej. Podarí sa nám ho odhaliť? 

Zábava nebude v ChaChaLande chýbať ani popoludní. Pripravili sme si úplne novú dobrodružnú súťaž Ostrov pirátov, ktorá doplní obľúbené Dobývanie pevnosti Boyard a Fear Factor. „Na tomto ostrove nebude nič ako v bežnom svete, bude si teda treba pribaliť okrem šikovnosti aj ostražitosť. Piráti však majú pripravené aj ďalšie prekvapenia,“ hovorí Andrej. 

Napätie a zábavné výzvy pre dvojice budú súčasťou ďalšej novinky Give Me Five. Kto ukážu najväčšiu výdrž a bude mať najlepšiu súhru? 

Vypočuli sme aj fanúšikov najpopulárnejšieho loptového športu – popri obľúbenom turnaji vo vybíjanej vás tak čaká aj veľký Pohár majstrov, organizovaný turnaj vo futbale pre celý tábor s profi komentátorom, rozhodcom aj roztlieskavačkami. 

Súbor noviniek dopĺňa veľké prekvapenie, ktoré v ChaChaLande v posledný rokoch chýbalo. Vydáme sa totiž na celodennú Expedíciu High Five! „Naše útulné izby opustíme na dlhšie, ako je bežne zvykom a spoločne budeme putovať cez nádhernú okolitú prírodu,“ približuje Andrej. 

CELÁ KLASIKA, KTORÚ MÁTE RADI

Samozrejme, nevynecháme ani obľúbené stálice – najlepších spevákov budeme počuť v ChaChaLand hľadá Superstar s následným celebritným večierkom VIP After Party, dievčatá opäť zabojujú o titul kráľovnej krásy v Miss ChaChaLand a tie najvychytenejšie módne trendy súčasnosti sa predvedú v Secret of Royal Fashion

Aj tentoraz uvidíte očarujúcu kabaretnú šou Magic Moments, tanečné čísla ChaChaLanďákov podľa známych hudobných klipov v Sing Sync, úskaliam tmavého lesa budete čeliť v nočnej hre Phantom Manor a tie najlepšie gastronomické špeciality si pripravíme v Royal Garden Party

Vybraných odvážlivcov a ich schopnosť zvládnuť neľahkú úlohu preverí Challenge Accepted!, zábavu v tímových úlohách si užijeme vo Funtastic People a nečakané zvraty zas okúsia súťažiaci v šou Unexpected Error

Táborová pošta pri táborovom ohni vás čaká v Call Emergency, na poslednú diskotéku si nezabudnite pribaliť to, v čom spíte – na Royal Pyjama Party sa vám to rozhodne hodí. ChaChaLandské hutery na hodnotné ceny budete môcť premeniť v Casine Royal či na XXL Markete

„ChaChaLand je v prvom rade o originálnom programe, aj tentoraz sme chceli pripraviť čo najpestrejší mix a potešiť novinkami aj tých, ktorí k nám chodia pravidelne. Verím, že sa spolu ako vždy skvele zabavíme,“ dodal Andrej. 

ChaChaLand 2019 High Five štartuje už 1. júla, na novom mieste v Hoteli Royal neďaleko Detvy. Miesta si už môžete rezervovať na našej webstránke