Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

ChaChaLand sa po 16 rokoch sťahuje. Novým domovom obľúbenej Zeme smiechu a zábavy bude moderný hotel Royal pri Detve. Okrem ešte komfortnejšieho ubytovania sa môžete tešiť aj na pridaný turnus a ďalšie novinky.

Nájsť vhodný objekt pre ChaChaLand, ku ktorému neodmysliteľne patrí množstvo veselých detí pohromade, nie je jednoduché. Zvlášť, ak v tábore chceme privítať čo najviac z vás – uspokojiť dopyt – a kvalitatívne sa posúvať ešte vyššie. Nám sa však túto neľahkú úlohu podarilo zvládnuť! V letnej sezóne 2019 prichýli ChaChaLand High Five trojhviezdičkový hotel Royal situovaný v krásnom prostredí Veporských vrchov v podpolianskom regióne.

K modernému hotelu so štýlovo zariadenými izbami s dvomi alebo tromi lôžkami prislúcha priestranná jedáleň (reštaurácia), herňa, fitnes, bazén, multifunkčné ihrisko či detské ihrisko. Na naše nablýskané večerné programy je k dispozícii priestranná sála, kde vznikne naša hlavná scéna, na ktorej spoznáme aj novú ChaChaLandskú Miss či Superstar. Bonusom je čarovné prírodné okolie objektu v srdci stredného Slovenska, ktoré v lete vyhľadávajú turisti a v zime lyžiari.

Ubytovacie možnosti dopĺňajú útulné chatky s kapacitou 6 - 8 osôb, každá s vlastným sociálnym zariadením, ktoré sú takisto súčasťou komplexu. Rodičia budú mať pri objednávke pobytu v ChaChaLande na výber, či uprednostnia klasické ubytovanie táborového typu alebo vyššiu triedu „superior“ v hotelovej časti. Samozrejme, aj naďalej budeme pri tom zohľadňovať individuálne požiadavky na bývanie s kamarátmi či rodinnými príslušníkmi.


Ďalšou veľkou novinkou je trvanie ChaChaLandu. Zvyknutí sme boli na dva turnusy, tento rok budú až tri. Prvý sa začne v pondelok 1. júla 2019, druhý v nedeľu 7. júla 2019 a tretí v sobotu 13. júla 2019. Celý ChaChaLand tak bude trvať namiesto doterajších 17 až 19 dní, čo isto poteší všetkých, ktorých – už beztak – výdatná porcia dní u nás úplne neuspokojovala.

Objednať si pritom bude možné nielen jeden turnus a celý pobyt (trojturnus), ale v prípade záujmu aj dva spojené turnusy (prvý a druhý, respektíve druhý a tretí), a to za zvýhodnených podmienok. Zľavy sa budú týkať aj „first moment“ objednávok do konca marca, prihlásenia piatich a viac detí v jednej objednávke respektíve účastníkov, ktorí v ChaChaLande boli tri a viackrát.

Starší ChaChaLanďáci určite ocenia aj ďalšiu tohtoročnú novinku – vyslyšané boli prosby mnohých z nich, ktorí sa ChaChaLandu nechceli vzdať ani po dovŕšení 15 rokov. Dvíhame preto vekovú hranicu smerom nahor – po novom sa rekreácie budú môcť zúčastniť deti od 7 do 16 rokov.

A nebol by to ChaChaLand, ak by sme si zaujímavé novinky nepripravili aj v samotnom programe. Ako prvú sme ohlásili úplne novú šou Najlepších päť, tešiť sa však môžete aj na ďalšie prekvapenia. Menšie zmeny sa čiastočne dotknú aj našich krúžkov. O všetkom vás budeme postupne informovať.

Čo sa nemení, je istota, že z našej Zeme smiechu a zábavy si odnesiete tie najlepšie letné zážitky a skvelé spomienky na veselé chvíle s rovesníkmi a super animátormi. A na to dajme päť!

Možnosť rezervácií pobytu spustíme už o pár dní!