Martin Poláš
Martin Poláš

Skvelá zábava váš čaká aj počas tohtoročného ChaChaSilvestra! Pozornejší z vás si určite všimli, že sme už na našom webe zverejnili celý program 7-dňového pobytu. Ako sme sľubovali, nechýba viacero noviniek!

Novým večerným programom bude Mister ChaChaSilvester 2018! Áno, tušíte správne – dievčenských Miss našiel ChaChaLand počas svojej histórie niekoľko, teraz však prišiel rad na chlapcov. Kto sa stane naším prvým Misterom? Uvidíme v predposledný deň roka!

„Vyslyšali sme početné želania ChaChaLanďákov, ktorí si takúto obmenu priali. V hlavných úlohách budú oproti letnej Miss práve chlapci, ktorí budú musieť vyniknúť a v rôznych disciplínach zaujať publikum a najmä porotu,“ prezradil programový riaditeľ Andrej, ktorý zatiaľ ale nechcel povedať, či aj chlapcov čaká nácvik spoločnej choreografie :)

Veríme, že o zábavu nebude núdza a napokon sa dozvieme meno prvého držiteľa titulu Mister ChaChaSilvester. Prezradíme, že dievčatá v tomto prípade rozhodne nebudú len pasívnymi diváčkami.

Ďalším novým programom, ktorý uvedieme v zime, je dobrodružná tímová hra Po stopách Yetiho. ChaChaLanďáci sa vydajú na trať plnú zaujímavých úloh, pričom nie je vylúčené, že počas putovania stretnú aj známeho snežného muža.

„Práve jeho hádanku budú musieť odhaliť. Podarí sa to však len najšikovnejším, ktorí navyše zvládnu nástrahy zimnej prírody,“ hovorí Andrej.

POZRITE SI CELÝ PROGRAM CHACHASILVESTRA 2018/2019

Aj milovníci súťaženia so smartfónmi si prídu na svoje. Počas ChaChaSilvestra zaradíme ďalší nový program 1 proti všetkým. Bláznivé úlohy a tipy, ako dopadnú, budú náplňou tejto popoludňajšej novinky, ktorú možno poznáte aj z televízneho vysielania.

„V niektorých súťažiach vám k víťazstvu nepomôžu vedomosti ani šikovnosť, ale skrátka šťastie a správny odhad. 1 proti všetkým je tento prípad. Program má zaujímavý prvok, keď interaktívne zapája všetkých ChaChaLanďákov, ktorí si sily zmerajú s jediným súperom. Samozrejme, nechýba kopa zábavy pri uletených výzvach,“ približuje Andrej.

Počas nášho zimného pobytu v horskom hoteli Lomy sa môžete tešiť aj na osvedčené stálice ako Môj ChaChaLanďák varí lepšie ako tvoj, Winter Gurman Fest spojený so zimnou vybíjanou, Suprise Aktivity, improvizačnú šou Ruská ruleta, nočnú talkšou Ask.me, napínavý Frozen Boyard, nočnú hru či Masquerade Party v maskách.

Najslávnostnejší nádych má koncoročný silvestrovský galavečer s vystúpeniami ChaChaLanďákov a animátorov, spojený s večerou, tombolou a skvelou novoročnou párty s najväčšími tanečnými hitmi!

V zimnom ChaChaLande tradične nechýba ani celotáborová hra 7 Days To Win. V nej majú všetci šancu zahrať si o jeden turnus v letnom ChaChaLande 2019 úplne zdarma! Počas ChaChaSilvestra sa zároveň dozvieme, aká bude farba a názov najbližšieho ChaChaLandu. Buďte pri tom s nami!