Martin Poláš
Martin Poláš

Nielen v lete to vieme poriadne roztočiť! ChaChaLand má aj svoju zimnú verziu a podľa mnohých z vás je ešte zábavnejšia a očarujúcejšia. Nenechajte si ujsť túto nezabudnuteľnú jazdu s úžasnou oslavou príchodu nového roka.

ChaChaSilvester, to je 7-dňový pobyt pre 60 ChaChaLanďákov, ktorí sa chcú výborne zabaviť s kamarátmi v kruhu obľúbených ChaChaLandských animátorov.

Keďže nás je o niečo menej ako v lete, môžeme sa ešte lepšie spoznať a užiť si super zábavu v užšom kruhu, doslova v rodinnej atmosfére. Všetky aktivity robíme spoločne bez rozdelenia do oddielov či krúžkov :)

Ako to už v ChaChaLande býva, aj tentoraz si odnesiete kopu zážitkov. Zimnú idylku si užijeme v útulnom horskom hoteli Lomy s nádhernou okolitou prírodou. Samozrejmosťou je komfortné ubytovanie a výborná kuchyňa.

Vrcholom celého pobytu je spoločná rozlúčka so starým rokom a oslava príchodu toho nového. V posledný deň roka nechýba Silvestrovský Galaprogram s vystúpeniami detí a animátorov, slávnostná večera, tombola, vypúšťanie lampiónov šťastia, novoročný prípitok a skvelá disco s tými najväčšími hitmi uplynulého roka. Namiesto nudného sedenia pri televízore si tak záver roka poriadne užijete v kruhu rovesníkov!

Čo už neodmysliteľne patrí k ChaChaSilvestru, je naša celotáborová hra 7 Days To Win. Niesť sa bude celým priebehom rekreácie a na jej konci opäť spoznáme ChaChaLanďáka, ktorý získa poukaz na jeden turnus letného ChaChaLandu 2019 zdarma!

Aj počas ChaChaSilvestra sa môžete tešiť na novinky a prekvapenia. V programe sme si pre vás pripravil úplne nový zábavno-súťažný program 1 proti všetkým, v ktorom dominuje interakcia a zapojenie všetkých v sále!

Veľkým prekvapením bude aj nový večerný program, ktorým vyslyšíme prosby mnohých ChaChaLanďákov. Zatiaľ vám však neprezradíme, o čo pôjde :)

Novinkou je aj dopoludňajšia hra Po stopách Yetiho, v ktorej na ChaChaLanďákov čaká rozlúsknutie najväčšej záhady všetkých čias, ktorú im pripravil snežný muž.

Tešiť sa môžete aj na zimnú verziu pevnosti Boyard (Frozen Boyard), obľúbenú Ruskú ruletu s improvizovanými scénkami či stálice ako Moj ChaChaLanďák varí lepšie ako tvoj, Surpise Activity a mnoho ďalších programov. Pri tom skrátka nesmiete chýbať!

Celý program ChaChaSilvestra 2018/2019 nájdete už čoskoro na našom webe. Svoj miesto si však zarezervujte čím skôr, kapacita je obmedzená!