Redakcia ChaChaInPress
Redakcia ChaChaInPress

ChaChaLandskú Miss máme úspešne za nami! Víťazkou sa stala Kristína Koščíková, ktorú si porota vybrala spomedzi 12 finalistiek. Dievčatá nám počas celého večera dokazovali svoju krásu a šikovnosť.  

Dievčatá mali dva dni na prípravu svojich vystúpení, oblečenia, nacvičovania a celkového dojmu.

Spolu s fotografom Jakubom a Kikou nafotili krásne fotky, ktoré sa počas ich výstupov premietali na obrazovkách. Vo finálny večer sa skrášľovali a upravovali tak, aby vynikli ich oči či úsmev. Pomáhali im šikovné vizážistky Kika a Tamara, ktoré vedia, čo sa komu hodí a naopak.

Nazačiatku sa nám dievčatá aj s tanečníkom Andrejom predstavili v téme štyri živly, ktoré sú veľmi potrebné pre ľudský život a krásne samé o sebe ako aj Missky.

Prvým ich osobitným výstupom bol playback. Dievčatá sa snažili vžiť sa do kože slávnej hviezdy a vedieť sa hýbať na pódium, pričom bolo treba čo najviac zaujať svojím výstupom divákom a hlavne samotnú porotu ,v ktorej sedeli Peťo, Baka, Maťka a výnimočný hosť, speváčka a bývalá ChaChaLanďáčka Natália Hatalová, ktorá našu Miss v minulosti tiež vyhrala.

Rovnako dôležitou súčasťou bola aj voľná disciplína. Mohli sme vidieť krásne tanečné kreácie a iné zaujímavé vystúpenia, ako napríklad aj hranie na flaute, recitovanie básne, stand up, kreslenie v podobe anime štýlu či triky s loptou. Svoje pekné šaty a postavy nám dievčatá ukázali v módnej prehliadke.

Počas Miss sme mohli vidieť aj vystúpenia našej ctenej poroty, kde Peťo spolu s Bakou a Maťkou zaspievali od skupiny Coldplay – Paradise a Natália nám zaspievala svoju vlastnú tvorbu a pridala ešte pieseň Uptown Funk.

Náročné rozhodovanie poroty o tom, ktorá Misska zvíťazí, spríjemnila aj výherkyňa tohtoročnej ChaChaLandskej Superstar Natália Szolárová. Neskôr sa nám všetkých 12 Missiek ukázalo v celej svojej kráse pred očami a napätie sa v miestnosti dalo krájať.

Porota si zavolala šesť z nich, ktoré si vybrali otázky, na ktoré museli pohotovo, ale inteligentne odpovedať, aby si porota prešla aj ich vyjadrovacie schopnosti. Šéfredaktora ChaCha InPress Miška Petrášová vyhlásila Miss Internet, ktorou sa stala Romy Kittler a Miss ChaCha InPress, za ktorú sme hlasovali my, sa stala Ninka Konečná, ktorej radosť na tvári bola nekonečná.

Vážená porota sa postavila na záver pred publikum a ako prvú vyhlásila 2. vicemiss – Natáliu Kerepeckú. Prvou vicemiss sa stala Angelika Fujaková, ktorá mala veľa fanúšikov. Čakalo sa už len na to najpodstatnejšie. ChaChaLanďáci búrlivo povzbudzovali a dúfali výhru v každej jednej z dievčat, no bohužiaľ vyhrať môže len jedna. Víťazkou sa stala Kristína Koščíková.

„Absolútne som to nečakala, ani som v to nedúfala, no hrozne som sa potešila, keď ma vyhlásili a ešte stále sa neviem z toho spamätať,“ povedala Kika pre ChaCha InPress. Korunku si prevzala od úradujúcej Miss Karin Klapkovje. Kike jej šťastie veľmi prajeme a dúfame, že jej rok kráľovania bude výnimočný.